Hakkımızda

Gözcü Güvenlik Sistemleri sizler için genç ve deneyimli kadrosu ile Güvenlik Kameraları sektöründe profesyonel uygulama, satış, planlama ve satış sonrası danışmanlık hizmeti ile destek vermektedir. Gözcü Güvenlik Sistemleri İzmir başlıca olmak üzere 81 il için geliştirdiği güvenlik sistemleri şahıs, ev, kurum ve kuruluşlara anahtar teslim projeler gerçekleştirmektedir. Tüm ülke geneli olarak 24 saat kesintisiz satış sonrası danışmanlık sunmaktadır.

Kuyumcu, Holding, Üniversite, Okul, Akaryakıt İstasyonu, Kargo şirketi gibi Ülke genelinde şubeleri bulunan büyük kuruluşlara kesintisiz servis hizmeti sağlamaktadır.

Gözcü Güvenlik Sistemleri deneyimli ve dinamik kadrosu ile elektronik güvenlik firmasıdır. Güvenliğiniz için biz buradayız.

Hizmetlerimiz

Gözcü Güvenlik Sistemleri firmamız deneyimli teknik personelleri, güçlü çalışma ekibi farklı iş alanlarındaki birçok kurum ve kuruluşa, şahıslara ve şirketlere hizmetlerini hızlı ve satış sonrası destek hizmeti ile sunmaktadır.

Misyonumuz

Hızlı ve kaliteli, ürün gamı ve hizmetlerini rekabetçi pazarlara sunarak saygın bir firma olmanın yolunda ilerlemek için gelişen teknolojiye ayak uyduruyoruz.. Müşteri memnuniyetini tüm her şeyden önemli tutmak genel firma ilkemizdir.

Bilgiye ve devamlı eğitime dayalı olarak alt yapımızı geliştirerek en iyi hizmeti vermek için elimizden gelenin en iyisini yapmak çalışıyoruz.

Vizyonumuz

Gelecekteki yıllar için güvenlik sektörünün öncü firmalarından olmak ve bu alanda en iyi seviyeye çıkmaktır.